Türkiye’nin veya dünyanın herhangi bir bölgesinden bizi aradığınızda eşyalarınızı en güvenli ve konforlu biçimde arzu ettiğiniz noktaya ulaştırabilmenin rahatlığını yaşarsanız. Dünya standartlarında bir hizmet sunmayı amaçlayan UBEXPRES LOJİSTİK, uluslararası taşımacılıkta eşyanızı gideceği yere ve hacmine göre değerlendirip hava, kara ve deniz olmak üzere en uygun ulaştırma şekli üzerinden fiyatlandırma yaparak kusursuz bir hizmet sağlamaktadır.

UBEXPRES LOJİSTİK, deniz yolu nakliyesini başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Amerika, Kanada, Japonya ve Avustralya gibi deniz aşırı ülkelere de yoğun olarak yapmaktadır. Ayrıca grupaj ve konteyner nakliyelerini de organize etmektedir. Uluslararası bir taşımada her türlü paketleme, gümrükleme, nakliye, varış yerindeki gümrük işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılması, mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri özenli bir biçimde yapılmaktadır.

uluslararasi-evden-eve-nakliyat-firmasi
ulkeler-arasi-evden-eve-esya-tasimaciligi

Yurt dışından Türkiye’ye gelişlerde aynı hizmetler verilmektedir. Evden eve hizmet sunduğu için varış noktasında uluslararası evden eve nakliyat iş ortağı olan profesyonel acente ve firmalarla işbirliği yapmakta ve bu da tüm dünya ülkelerinden veya Türkiye’deki adreslerden teslim aldığı eşyaları, varış noktasında ki adreslere güvenli bir biçimde teslimat yapabilmesini sağlamaktadır.

Ayrıca hizmet kalitesi ve hızının yanında UBEXPRES LOJİSTİK’İn müşterilerine sunduğu en büyük avantajlardan biri de metreküp bazlı fiyatlarla, eşyaları kapladığı alana göre ücretlendirmesidir.

Nakliye talebi ile bize ulaşan müşterilerimiz kendilerinin belirleyeceği yer ve zamanda ücretsiz olarak ziyarete gelen ve eşya sahibi ile iletişim kuran uzman keşif ekibimiz tarafından eşyaların içeriği, cinsi, paketleme, taşınması ve hizmet tarihleri ile ilgili ayrıntılarla bilgilendirilir. Böylelikle adresinizde yapacağımız küçük bir ziyaret ile taleplerinizi en iyi ve etkili şekilde değerlendirebiliriz. İster ev, ister iş yeriniz olsun bu hizmetimiz tamamıyla ücretsiz olup, hiçbir bağlayıcı niteliğe sahip değildir.

Bu tanışma aşamasından sonra nakliyenizin gerçekleşmesini istediğiniz tarihte uzman paketleme ekibimiz servislerine başlarlar. Paketlemenin yapıldığı süreçte, ekipte, paketlenen her eşyanın listelenmesi ve kutuların üzerine içeriklerini belirtmekle görevli müşteri temsilcimiz eşya sahibi ile beraber olup, her işin özenle yapılmasını sağlar. Bu hizmetimiz aynı şekilde yurt dışından ya da sizin belirlediğiniz herhangi bir yerden gelen eşyaların açılıp kurulması, yerleştirilmesi, çıkan çöplerin alınıp atılması şeklinde mümkündür.

uluslararasi-ikinci-el-esya-tasimaciligi

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığınız İçin İletişim Bilgilerimiz;

 

Turhan Şimşek

+90 531 374 69 81

GÜVEN ve GÜVENLİK
HIZLI TESLİMAT
7/24 DESTEK
DOĞRU EKİPMAN
Call Now Button